המלצות

Aviva

מההתחלה אסף היה נגיש מאוד, יעיל, ועקב אחרי כל מה שנדרש היה לבצע. אסף מאוד איכפתי וידידותי. התרשמתי מאוד ומלאת הכרה (הציל אותי ממצב לא נעים). הייתה לי הנחת רווחה סוף סוף למצוא עו"ד נפלא (אחרי כמה אכזבות). בקיצור: אני ממליצה על אסף בחום. הוא לא "רק" יעמוד בציפיות שלכם אלא כנראה יעבור אותם.

אביבה (אדם פרטי)
Bar Sassover

אסף הוא עו"ד חד ומוכשר שהכרתי כמרצה במרכז הבינתחומי. בעל ניסיון רב בניסוח מגוון רחב של מסמכים משפטיים מורכבים כפשוטים, ואף בהכשרת צוותים לכתיבה מדויקת ויסודית של חוזים והסכמים בעולם המסחרי, עולמות ההייטק, הסטרטאפים ועוד. אני ממליץ בחום על השירותים של אסף.

Credit: austin distel

כבר בשיחת הטלפון הראשונה שלי עם אסף בלטו אישיותו ומידותיו כמו גם מקצועיותו ונסיונו הרב בתחום ההייטק (ובפרט בהסכמים של שירותי פיתוח תוכנה). מעבר לעריכת ההסכמים, אסף ליווה אותנו, ייעץ וסייע לנו בהתנהלות בהירה ויציבה מול הלקוחות. לאורך כל ההתקשרות אסף היה אדיב, ישר, תקשורתי, רהוט ומדוייק עד לפרטים הקטנים.

עדי דרדיקמן, מייסד (משותף) בחברת פיתוח תוכנה וחומרה
Bar Sassover

הרבה בזכותך, חלום המיזם התגשם. הקמנו חברה, הגנו על הזכויות שלנו במסמכים משפטיים, והקמנו מערך עבודה יעיל. כבר מהפגישה הראשונה ידענו שאנחנו בידיים טובות, ובהמשך ראינו את העבודה המקצועית, את ההשקעה ואת הרצון הגדול לעזור ולקדם את המיזם שלנו - יחד איתנו, ולא סתם כנותן שירות. אנחנו מאוד מעריכים את כל העזרה. תודה.

הילה סרור, הילה סרור, מנכ"לית Bright-signs
הדר-קרדיט-וין-סטרטון

מילים לא יכולות להביע כמה ההדרכה שלך עזרה לנו - תודה רבה! תודה על המקצועיות, האכפתיות והזמינות. עזרת לנו בכך שנתת לנו את ההרגשה שיש על מי לסמוך. הצלת אותנו כלכלית, ועזרת לנו להתמודד עם קשיים ואתגרים. יותר מכל, עזרת לנו להגשים את החלום ועל כך נהיה אסירי תודה לעד.

הדר שבת, מייסדת שותפה ב-MdlBase -
ארז סימון

הייתי ממליץ על Att. אסף בן דוד ללא ספק. העבודה איתו הייתה מאוד מקצועית ועלתה על כל הציפיות שלי. החוזים המשפטיים היו באיכות הגבוהה ביותר, והעבודה השוטפת מול אסף הייתה ללא רבב. הוא תמיד היה זמין ועזר לי בכל מאבק שנתקלתי בהם בזמן בניית הסטארט-אפ שלי. אסף נתן לי עצות חשובות שהיו מאוד שימושיות לאורך הדרך המסובכת של בניית סטארטאפ.

ארז סימון - מנכ"ל ומייסד של
ADI RONEN

אני ממליצה על אסף בחום. העבודה איתו הייתה מקצועית מאוד, נעימה ומעבר לכל הציפיות שלי. ההסכמים המשפטיים היו איכותיים והעבודה היומיומית ללא רבב. אסף תמיד היה זמין, שם את ליבו לכל הפרטים הקטנים, הנחה אותי בתהליכים השונים, ועזר לי להתגבר על מגוון הקשיים הכרוכים בהקמת מיזם (בין היתר בזכות העצות העסקיות ומשפטיות שלו). אני ממליצה בחום.

ADI RONEN - CEO & Co-Founder of
ארן-עגול

אני רוצה להודות ולהמליץ על אסף. אסף תמיד היה מאוד מקצועי, יסודי וזמין כשצצו דברים דחופים. השירות של אסף עלה על כל ציפיותיי, לרבות המסמכים השונים שניסח עבורנו (לרבות הסכם שותף, הסכמי שירות עם לקוחותינו, הסכם רישוי, רישום חברה וייעוץ משפטי ועסקי שוטף).

Idan Adut, Founder & CEO at
דילוג לתוכן